Kavárna FLAT: Anglický šarm v srdci Vršovic

2 min. čtení

Pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat kvalitní kávu, bohatý brunch nebo osvěžující drink, zamiřte do kavárny FLAT ve Vršovicích. Tento podnik vás okouzlí svým stylovým interiérem, přátelskou atmosférou a originální nabídkou.

Kavárna FLAT se nachází na rohu Kodaňské a Moskevské ulice, v budově bývalého obchodu s nábytkem. Jakmile vstoupíte dovnitř, ocitnete se v útulném prostoru, který připomíná anglický byt. Na stěnách visí portréty královny Alžběty II., na poličkách stojí knihy, gramofon a staré hodiny. Interiér je doplněn i  pohodlnými křesly.

Kavárnu provozuje britský majitel, který se snaží přenést do Prahy kousek své domoviny. Nabízí zde tradiční anglické snídaně, jako jsou volská oka, slanina, fazole, párky, toast a čaj. Kromě toho si můžete vybrat z různých druhů kávy, čerstvých džusů, smoothies, limonád a koktejlů. V nabídce nechybí ani veganské a bezlepkové možnosti.

Kavárna FLAT je ideální pro každou příležitost. Můžete zde začít den s chutnou snídaní, zastavit se na rychlé kafe, najít si čas na relaxační brunch, nebo zapadnout večer na drink s přáteli. Kavárna pořádá také různé kulturní akce, jako jsou koncerty, výstavy, workshopy nebo kvízy.

Pokud máte rádi anglický styl, kvalitní jídlo a pití a příjemnou atmosféru, navštivte kavárnu FLAT ve Vršovicích. Budete se cítit jako doma.

Redakce Křižovatka chutí navštívila kavárnu FLAT.

Markéta Pavelková https://www.krizovatkachuti.cz/author/redakce

redaktorka, fotografka, recenzentka a webová degustátorka :)

moto: "piš o tom cos zažil a ochutnal na vlastní kůži"

Mohlo by se vám také líbit

Více článků od autora