Ochutnejte Sparkling Espresso a přeneste se myšlenkami na tropickou dovolenou

2 min. čtení

Letní dny vyžadují osvěžující chutě a Starbucks je na to připraven a má tu něco extra – Seznamte se se Sparkling Espressem! Jedná se o Blonde® Espresso Roast na ledu v kombinaci s Ginger Ale tonikem, klasickým tonikem nebo limonádou. 

 

Blonde® Espresso Roast na ledu přináší oživení tradičního espresso zážitku s jemným, lehce ovocným profilem, který je zároveň silný a vyvážený. Tuto dobrotu si tentokrát můžete dát v několika variantách. Pro milovníky netradičních kombinací je tu Espresso Ginger Ale Tonic. Ale. Chutě zázvoru a citrónu v Ginger Ale toniku dokonale doplní jemnou chuť světle praženého espressa a vytvoří tak jedinečný nápoj, který vás osvěží v horkých letních dnech. Pro ty, kteří dávají přednost tradičním chutím, je tu Espresso Tonic Water. Tato kombinace nabízí osvěžující chuť, která je ideální pro relaxaci v horkých letních odpoledních.

A konečně, pro milovníky sladkých drinků, Starbucks nabízí Espresso Bitter Lemon Tonic. Osvěžující a kyselá chuť perlivé limonády v kombinaci s jemným Blonde espressem vás přenese doslova pod tropickou palmu a na pláž. 

Všechny nápoje jsou ozdobené plátkem sušené limetky, což přidává další vrstvu chuti.

Přijďte se ochladit a vychutnejte si některý ze Starbucks letních nápojů třeba z nových super barevných znovupoužitelných kelímků.

Markéta Pavelková https://www.krizovatkachuti.cz/author/redakce

redaktorka, fotografka, recenzentka a webová degustátorka :)

moto: "piš o tom cos zažil a ochutnal na vlastní kůži"

Mohlo by se vám také líbit

Více článků od autora