Jak zvládnout letní párty s lehkostí?

3 min. čtení

Letní sezóna klepe na dveře a spolu s ní i období grilovaček a zahradních večírků. K typicky letním specialitám nejlépe chutnají osvěžující bublinky, které si připravíte i v pohodlí domova.

 

Bez zátěže a zbytečných kalorií

Atmosféra rodinných oslav a setkání s přáteli inspirovala i značku SodaStream, která před létem uvedla na trh limitovanou edici megapacků SodaStream PEPSI ZERO. K výrobníku perlivé vody přibalila jako bonus i balení originální příchutě PEPSI ZERO, díky níž můžete svoji nabídku nápojů zatraktivnit o oblíbenou chuť PEPSI. Z koncentrované příchutě připravíte doma až 9 litrů ikonického nápoje bez toho, abyste se zatěžovali nákupy a zbytečným odpadem z PET lahví. Osvěžující nápoj s nezaměnitelnou chutí, pro kterou jsou typické lehké tóny karamelu a citronu, připravíte jednoduchým smícháním příchutě s čerstvě připravenou perlivou vodou. A pokud si hlídáte příjem kalorií, potěší vás i informace, že 100 ml takto připraveného nápoje má energetickou hodnotu pouze 1 kJ (0,3 kcal).

 

TIP:  SodaStream má v nabídce i další originální příchutě PepsiCo včetně klasické PEPSI, 7 Up a Mirindy, i ve verzi bez cukru. Všechny příchutě se prodávají v průhledných rPET obalech, které jsou 100% recyklovatelné. 

 

Dva různé výrobníky a originální lahev

Letní megapack SodaStream se prodává ve dvou verzích. SodaStream ART Black Pepsi Zero Megapack kromě zmíněné příchutě PEPSI ZERO obsahuje prémiový výrobník ART v černé barvě a s mechanickou pákou pro ruční sycení vody. Druhou možností je SodaStream TERRA Black Pepsi Zero Megapack s výrobníkem TERRA v černé barvě. Na tomto přístroji je možné regulovat intenzitu sycení počtem stlačení tlačítka. Součástí limitované edice je i znovu použitelná lahev Fuse s ikonickým logem PEPSI. Lahev je vyrobená ze zdravotně nezávadného materiálu Tritan, který neobsahuje škodlivé bisfenoly (BPA) a vyznačuje se zvýšenou odolností vůči mechanickému poškození, tlaku i slunečnímu záření. Můžete ji tak bezpečně mýt i v myčce nádobí.  V balení samozřejmě najdete i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect, který zjednodušuje uchycení bombičky na jediné zacvaknutí. S bombičkou připravíte až 80 litrů perlivé vody.

SodaStream

Cena: 2 190 Kč (megapack TERRA BLACK PEPSI ZERO) a 2 890 Kč (megapack ART BLACK PEPSI ZERO), www.sodastream.cz

 

Markéta Pavelková https://www.krizovatkachuti.cz/author/redakce

redaktorka, fotografka, recenzentka a webová degustátorka :)

moto: "piš o tom cos zažil a ochutnal na vlastní kůži"

Mohlo by se vám také líbit

Více článků od autora